Potřebujete poradit?

Petra Vitinová

Po - Pá:
9:00 - 17:30

Tel: 777 779 226

E-mail: info@euagency.cz

Časté dotazy

Působí Vaše společnost také v místě mého bydliště? Jak objednat výuku? Jakým způsobem bude objednávka vyřízena? Dojíždí lektor ke mně domů? Kdo jsou Vaši lektoři? Mohu v případě nespokojenosti vyměnit lektora? Mohu měnit termíny a intenzitu výuky? Jsou uvedené ceny konečné?

Působí Vaše společnost také v místě mého bydliště?

S největší pravděpodobností ano, naši lektoři působí i v menších městech a na vesnicích po celé ČR, proto neváhejte obrátit se na nás nezávazně s Vaším požadavkem.


Jak objednat výuku?

Nejefektivnějším způsobem objednání výuky je objednávkový formulář – v tomto případě Vás bude v nejkratší možné době kontaktovat příslušný pracovník EUAGENCY a probere s Vámi detaily objednávky, výuku lze ovšem také objednat emailem nebo telefonicky – viz. sekce kontakty.

Jakým způsobem bude objednávka vyřízena?

Pracovník EUAGENCY Vám na základě konzultace detailů Vaší objednávky přidělí vhodného lektora a seznámí Vás s průběhem a podmínkami výuky, zároveň Vám bude k dispozici v průběhu celého procesu výuky. Přidělený lektor Vás bude kontaktovat v nejkratší možné době – poté bude výuka zahájena.

Dojíždí lektor ke mně domů?

Lektoři standardně dojíždí zdarma do domácností, výuka však může na přání klienta probíhat i na neutrálním místě (např. knihovna, kavárna), případně u lektora. V případě firemní výuky lektoři docházejí do prostor firmy.

Kdo jsou Vaši lektoři?

Naši lektoři jsou vysokoškolští studenti příslušných oborů, pedagogové základních a středních škol nebo absolventi vysokých škol převážně pedagogických oborů.

Mohu v případě nespokojenosti vyměnit lektora?

Ano, v případě nespokojenosti se stávajícím lektorem Vám neprodleně zdarma přidělíme náhradního lektora.

Mohu měnit termíny a intenzitu výuky?

Ano, termíny i intenzitu výuky můžete průběžně opakovaně měnit a to zdarma po dohodě s přiděleným lektorem.

Jsou uvedené ceny konečné?

Ano, uvedené ceny, viz. ceník, jsou konečné, společnost není plátcem DPH.