Deskriptivní geometrie

Potřebujete doučování deskriptivní geometrie? Připravit na test, dohnat resty nebo se prostě průběžně systematicky doučovat?

Jsme tu pro Vás, abychom Vám pomohli!

 

Jak doučování deskpriptivní geometrie začíná a jak probíhá?

Na základě objednávky a upřesnění Vašich požadavků a potřeb Vám naše administrátorky v naší databázi vyhledají vhodného lektora, který je seznámen se všemi Vašimi požadavky (úroveň výuky, místo, čas, intenzita, celkový počet lekcí) a následně Vás telefonicky kontaktuje tak, aby mohlo být doučování zdárně zahájeno.

V průběhu doučování lze měnit intenzitu i čas doučování. V případě potřeby lze výukové hodiny přesouvat, takže Vám nepropadají. Hodiny můžete v případě nevyčerpání přesouvat do dalšího školního roku. V případě nespokojenosti s lektorem Vám jej zdarma neprodleně vyměníme (této možnosti v minulosti využilo 4% klientů).

Naše administrátorky průběžně komunikují s lektory a sledují průběh výuky (lektoři nám odevzdávají výkazy). S blížícím se koncem doučování Vás kontaktujeme s možností prodloužení.

Na základě Vašich požadavků a potřeb Vám sestavíme individuální studijní program přímo na míru. Češtinu doučujeme v rozsahu 1. až 4. ročník středních odborných škol, obchodních akademií a středních odborných učilišť. U gymnázií odpovídá nabízený rozsah 1. až 8. ročníku. Doučování češtiny můžete kombinovat i s doučováním dalších předmětů, v takovém případě Vám přidělíme lektora, který bude mít všestranné zaměření a provede Vás výukou vícero předmětů.

 

Jak doučování objednat?

Doučování objednáte nejlépe vyplněním tohoto objednávkového formuláře, případně telefonicky na čísle 777 779 226 nebo emailem na info@euagency.cz.

 

Proč je individuální doučování EUAGENCY výhodné?

-individuální doučování je efektivní – lektor se věnuje pouze jednomu studentovi a doučování je tak cílenější, rychlejší a ve výsledku levnější než skupinová výuka

-sami si zvolíte místo, čas i intenzitu přípravy a na základě toho Vám přidělíme vhodného lektora

-nepřicházíte o nevyčerpané hodiny

-doučovací hodina trvá skutečně hodinu, tj 60 minut na rozdíl od konkurence, kde hodina znamená 45,40 nebo dokonce 30 minut

-nechce se Vám nikam docházet? Přijedeme zdarma k Vám

-tato služba je i přes její individuální zacílení dostupná v příznivé cenové hladině

Objednat službu